Våra experter

Olov Hjärtström Baudin

Olov Hjärtström Baudin

VD & strateg
olov@punktpr.se
+46 70 642 19 60

Hanna Kangassalo Stora PR

Hanna Kangassalo

Kreatör
hanna@punktpr.se
+46 70 603 89 67

Jakob Mjöbring

Jakob Mjöbring

Strateg
jakob@punktpr.se
+46 70 559 09 39

Johanna Stenmark

Johanna Stenmark

Byråledare
johanna@punktpr.se
+46 73 096 05 85

Åse Thelander

Åse Thelander

Projektledare
ase@punktpr.se
+46 70 600 32 73

Malin vikström Punkt PR

Malin Vikström

Projektledare
malin@punktpr.se
+46 72 519 89 38

Associates

Birgita Lerström

Birgitta Lerström

Senior rådgivare
birgitta@punktpr.se

Fredrik Pallin

Fredrik Pallin

Senior PR-strateg
fredrik@punktpr.se

Robert Nyström

Robert Nyström

Senior rådgivare
robert@punktpr.se

Nordiska partners – GlobalCom PR Network

Vi är svenska PR-experter med global räckvidd. 

Som medlemmar i GlobalCom PR Network är vi en del av ett internationellt nätverk med PR-byråer från 70 länder. I nätverket kan vi tillsammans erbjuda lösningar för dig som vill nå ut såväl i Norden som globalt.